FANDOM


Kwachu

Finlandium leviosa!!!

Aleksander Kwaśniewski – były prezydent Rzeczypospolitej Polskiej (lata 1995-2005).

W serialu Edytuj

Przed wydarzeniami z serialu Edytuj

Cjalis wiózł kiedyś Kwaśniewskiego swoją taryfą. W zamian za transport, były prezydent zapłacił muzykowi złotą dwudziestorublówką, w zamian za co Cjalis obiecał mu dyskrecję (gdyż jego pasażer był pijany).

Odcinek 75 Edytuj

Pod koniec tego epizodu, Cjalis dzwoni do prezydenta z budki telefonicznej. Mężczyzna następnie przychodzi z czterema flaszkami wódki (możliwe że miał ich więcej), i zaczyna melanż.

Odcinek 88 Edytuj

Prezydent próbuje wejść na melanż do Dzikiego, jednak ten nie ma zamiaru wpuścić Olka. Mimo że Kwaśniewski ma ze sobą cztery flaszki wódki, kartą przetargową jest jedynie whiskey. Nie wzruszony tym, Olek odchodzi, i mówi że mu wszystko jedno gdzie się napije.

Odcinek 121Edytuj

Prezydent zostaje zaproszony do Speluno, aby przepić Sławomira Peszko, który korzystał z promocji "za sto złotych pijesz, ile chcesz". Piłkarz, widząc kto przyjechał, poddaje się na miejscu.

Osobowość Edytuj

Prezydent jest przedstawiony w serialu jako alkoholik, z czerwoną od przepicia twarzą. Jego ulubionym zajęciem jest picie wódki, ewentualnie przyjeżdżanie na melanże.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA o ile nie wspomniano inaczej.