FANDOM


BTBS
Browar test by Spejson - drugi odcinek vloga Spejsona. Jego premiera odbyła się 16 grudnia 2014 roku. Czas trwania odcinka to 1 minuta i 51 sekund.

FabułaEdytuj

Spejson próbuje porównać smak piwa bezalkoholowego i zwykłego. W tym celu nalewa obydwa napoje do osobnych kufli oraz przynosi miskę w razie gdyby miał zwymiotować. Najpierw wypija zwykły browar, jednak po chwili go wydala (myśląc, że to bezalkoholowy). Gdy spostrzega się co zrobił, natychmiast wypija drugie piwo (bezalkoholowe). Jednak po chwili i je wymiotuje. Uspokojony, że nie smakowało mu piwo bezalkoholowe, Spejson kończy odcinek.

OdcinekEdytuj

Browar test by Spejson

Browar test by Spejson

Lista odcinków
SPEJSONVLOG Mutant Giant Spider Dog (PA Spejson) Spejson Tancerz!Browar test by SpejsonSYLWESTROWE PORADY SPEJSONA!DZIEWCZYNO, BĄDŹ UCZCIWA!DRESYRobota nie fiutWALENTYNKISZKOŁAPICIE W PLENERZEWZÓR NA PIWOPORNOSKIŚWINIEOPOWIEŚĆ Z MORAŁEMALBANSKI MOCARZJak zadowolic kobiety?!Powroty do domu po pijakuPierdzenie na randceTECHNIKI OBRONNEDzien KobietSPEJSONVLOG - STERYDY A JAJASPEJSONVLOG - KITRANIE PIWERKASPEJSONVLOG - KROJENIE LAMUSASPEJSONVLOG - EURO 2016SPEJSONVLOG - EURO (KOMENTARZ PO MECZU Z UKRAINA)SPEJSONVLOG - NOCNA PRZYGODASPEJSONVLOG - PYTANIA OD INTERNAUTÓWSPEJSONVLOG - PIERWSZA POMOC
GAMES STORIES LOSOWE GRANIESPEJSONVLOG - FARCRY PRIMALSPEJSONVLOG - W poszukiwaniu browaru
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA o ile nie wspomniano inaczej.