FANDOM


Budka z kebabami
Budka z kebabami
Rodzaj obiektu Budka z jedzeniem
Lokalizacja Grochów (prawdopodobnie)
Budka z kebabami - miejsce zlokalizowane najprawdopodobniej na Grochowie, występujące epizodycznie w Blok Ekipie. Widzimy je tylko w odcinku 9.

Opis obiektu Edytuj

Jest to niewyróżniający się mały budynek gdzieś na wielkomiejskim blokowisku, którego jedyną cechą charakterystyczną jest zawieszona przy nim turecka flaga. Właścicielem obiektu jest Amir, pochodzący z Turcji, poza nim pracuje tu też inny, młodszy od niego Turek. Przez pewien czas zatrudniony był ty także Wojtas, ale został wywalony po wkurzeniu swojego szefa. W ramach zemsty na Amirze i jego pracowniku, budka została obrabowana przez ziomeczków.

Ciekawostki Edytuj

  • W budce cały czas gra turecka muzyka, prawdopodobnie z wulgarnym tekstem (wyraźnie słychać słowo "sikme", które oznacza "pieprzyć"). Kiedy jednak pracował tutaj Wojtas, pod nieobecność Turków oraz klientów, puszczał polskie piosenki.
  • Chociaż podczas spojrzenia na budkę z zewnątrz widać za nią tylko trawnik i krzaki, w późniejszych scenach we wnętrzu obiektu można zauważyć, że ma tylne drzwi wychodzące na dość duży, ogrodzony siatką plac, na którym stoi Szerszeń.

Galeria Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.