Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Edycja może zostać wycofana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 3: Linia 3:
   
 
== Opis postaci ==
 
== Opis postaci ==
Postać ta pojawia się w [[Odcinek 50|odcinku 50]]. Jest to całkiem ładna (jak na standardy serialu) i nieznana z personaliów dziewczyna, która dopiero co wprowadziła się na [[Grochów]]. Nocami zajmuje się ona pisaniem po ścianach graffiti. Gdy zostaje zdemaskowana przez ziomeczków, ucieka przed nimi przez płoty i po dachach, co sugeruje że jest bardzo zwinna. Po pościgu pokazuje ekipie swoją twarz, z miejsca urzekając chłopaków swoją urodą. Aby zdobyć jej względy, [[Wojtas]], [[Spejson]] i [[Walo]] zaczynają walkę, którą naturalnie zwycięża Adrian. Niestety podczas pierwszej randki okazuje się że dziewczyna jest fanką [[Polonia Warszawa|Polonii Warszawa]], co automatycznie dyskwalifikuje ją w oczach Spejsona. Nie wiadomo co dzieje się z nią później, ale fakt że kibicuje przeciwnej drużynie sugeruje że bohaterowie zapewne ją zignorowali.
+
Postać ta pojawia się w [[Odcinek 50|odcinku 50]]. Jest to całkiem ładna (jak na standardy serialu) i nieznana z personaliów dziewczyna, która dopiero co wprowadziła się na [[Grochów]]. Nocami zajmuje się ona pisaniem po ścianach graffiti. Gdy zostaje zdemaskowana przez ziomeczków, ucieka przed nimi przez płoty i po dachach, co sugeruje że jest bardzo zwinna. Po pościgu pokazuje ekipie swoją twarz, z miejsca urzekając chłopaków swoją urodą. Aby zdobyć jej względy, [[Wojtas]], [[Spejson]] i [[Walo]] zaczynają walkę, którą naturalnie zwycięża Adrian. Niestety podczas pierwszej randki okazuje się że dziewczyna jest fanką [[Polonia Warszawa|Polonii Warszawa]], co automatycznie dyskwalifikuje ją w oczach Spejsona. Nie wiadomo co dzieje się z nią później, ale fakt ze kibicuje przeciwnej drużynie sugeruje że bohaterowie zapewne ją zignorowali.
 
== Galeria ==
 
== Galeria ==
 
<gallery>
 
<gallery>

Należy pamiętać, że wkład na Blok Ekipa Wiki jest udostępniany na licencji CC-BY-SA

Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)

Szablony użyte w tym artykule: