Znaczniki: apiedit, VisualEditor
(Dodawanie kategorii)
 
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 3: Linia 3:
   
 
== Opis postaci ==
 
== Opis postaci ==
Postać ta pojawia się w [[Odcinek 50|odcinku 50]]. Jest to całkiem ładna (jak na standardy serialu) i nieznana z personaliów dziewczyna, która dopiero co wprowadziła się na [[Grochów]]. Nocami zajmuje się ona pisaniem po ścianach graffiti. Gdy zostaje zdemaskowana przez ziomeczków, ucieka przed nimi przez płoty i po dachach, co sugeruje że jest bardzo zwinna. Po pościgu pokazuje ekipie swoją twarz, z miejsca urzekając chłopaków swoją urodą. Aby zdobyć jej względy, [[Wojtas]], [[Spejson]] i [[Walo]] zaczynają walkę, którą naturalnie zwycięża Adrian. Niestety podczas pierwszej randki okazuje się że dziewczyna jest fanką [[Polonia Warszawa|Polonii Warszawa]], co automatycznie dyskwalifikuje ją w oczach Spejsona. Nie wiadomo co dzieje się z nią później, ale fakt ze kibicuje przeciwnej drużynie sugeruje że bohaterowie zapewne ją zignorowali.
+
Postać ta pojawia się w [[Odcinek 50|odcinku 50]]. Jest to całkiem ładna (jak na standardy serialu) i nieznana z personaliów dziewczyna, która dopiero co wprowadziła się na [[Grochów]]. Nocami zajmuje się ona pisaniem po ścianach graffiti. Gdy zostaje zdemaskowana przez ziomeczków, ucieka przed nimi przez płoty i po dachach, co sugeruje że jest bardzo zwinna. Po pościgu pokazuje ekipie swoją twarz, z miejsca urzekając chłopaków swoją urodą. Aby zdobyć jej względy, [[Wojtas]], [[Spejson]] i [[Walo]] zaczynają walkę, którą naturalnie zwycięża Adrian. Niestety podczas pierwszej randki okazuje się że dziewczyna jest fanką [[Polonia Warszawa|Polonii Warszawa]], co automatycznie dyskwalifikuje ją w oczach Spejsona. Nie wiadomo co dzieje się z nią później, ale fakt że kibicuje przeciwnej drużynie sugeruje że bohaterowie zapewne ją zignorowali.
  +
== Galeria ==
  +
<gallery>
  +
Dziewczyna 2.png|W masce.
  +
</gallery>
 
[[Kategoria:Postacie epizodyczne]]
 
[[Kategoria:Postacie epizodyczne]]
  +
[[Kategoria:Antagoniści]]

Aktualna wersja na dzień 19:11, 8 sty 2020

Dziewczyna
Dziewczyna.png
Role: bohaterka epizodyczna

Dziewczyna ta jest epizodyczną bohaterką serialu Blok Ekipa.

Opis postaci[edytuj | edytuj kod]

Postać ta pojawia się w odcinku 50. Jest to całkiem ładna (jak na standardy serialu) i nieznana z personaliów dziewczyna, która dopiero co wprowadziła się na Grochów. Nocami zajmuje się ona pisaniem po ścianach graffiti. Gdy zostaje zdemaskowana przez ziomeczków, ucieka przed nimi przez płoty i po dachach, co sugeruje że jest bardzo zwinna. Po pościgu pokazuje ekipie swoją twarz, z miejsca urzekając chłopaków swoją urodą. Aby zdobyć jej względy, Wojtas, Spejson i Walo zaczynają walkę, którą naturalnie zwycięża Adrian. Niestety podczas pierwszej randki okazuje się że dziewczyna jest fanką Polonii Warszawa, co automatycznie dyskwalifikuje ją w oczach Spejsona. Nie wiadomo co dzieje się z nią później, ale fakt że kibicuje przeciwnej drużynie sugeruje że bohaterowie zapewne ją zignorowali.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.