FANDOM


 
Linia 1: Linia 1:
<blockquote>''-Widzisz Wiesiu, a jak kupowałem tą lewą odznakę to mówiłeś ze wolałbyś te trzy dychy wypieprzyć na śmietnik, niż takie gówno z plastiku kupić.''</blockquote><blockquote>''-A wszystko pojebałeś! Oni mieli tam takie gówno z plastiku, i chciałem to kupić bo śmieszne.''</blockquote><blockquote>Rozmowa "gliniarzy".</blockquote>'''Fałszywi policjanci''' którzy pojawiają się epizodycznie w [[odcinek 18|odcinku 18]], serialu [[Blok Ekipa]].
+
[[Plik:Oszuści.png|thumb|290px|Fałszywi gliniarze w akcji.]]
  +
<blockquote>''-Widzisz Wiesiu, a jak kupowałem tą lewą odznakę to mówiłeś ze wolałbyś te trzy dychy wypieprzyć na śmietnik, niż takie gówno z plastiku kupić.''</blockquote>
  +
<blockquote>''-A wszystko pojebałeś! Oni mieli tam takie gówno z plastiku, i chciałem to kupić bo śmieszne.''</blockquote><blockquote>Rozmowa "gliniarzy".</blockquote>'''Fałszywi policjanci''' którzy pojawiają się epizodycznie w [[odcinek 18|odcinku 18]], serialu [[Blok Ekipa]].
  +
  +
  +
   
 
== Opis postaci ==
 
== Opis postaci ==
Dwóch mężczyzn w średnim wieku. Jeden z nich (nieznany z imienia) który jest opalonym i dość ubitym łysolem, posługuje się fałszywą [[Policja|odznaką policyjną]] (którą kupił za trzydzieści złotych). Drugi (o imieniu Wiesio) to wysoki, blady wąsacz z rozczochranymi włosami. Ten znowu chciał kupić plastikowe gówno, które według niego było śmieszne. Postacie te wystraszyły na [[Giełda w Słomczynie|giełdzie]] w [[Słomczyn|Słomczynie]] ziomeczków, którzy uciekając zostawili im cały towar (który zapewne mężczyźni dalej spieniężyli).
+
Dwóch mężczyzn w średnim wieku. Jeden z nich (nieznany z imienia) który jest opalonym i dość ubitym łysolem, posługuje się fałszywą [[Policja|odznaką policyjną]] (którą kupił za trzydzieści złotych). Drugi (o imieniu Wiesio) to wysoki, blady wąsacz z rozczochranymi włosami. Ten znowu chciał kupić plastikowe gówno, które według niego było śmieszne. Postacie te wystraszyły na [[Giełda w Słomczynie|giełdzie]] w [[Słomczyn]]ie ziomeczków, którzy uciekając zostawili im cały towar (który zapewne mężczyźni dalej spieniężyli).
 
[[Kategoria:Postacie epizodyczne]]
 
[[Kategoria:Postacie epizodyczne]]

Aktualna wersja na dzień 10:14, mar 20, 2018

Oszuści

Fałszywi gliniarze w akcji.

-Widzisz Wiesiu, a jak kupowałem tą lewą odznakę to mówiłeś ze wolałbyś te trzy dychy wypieprzyć na śmietnik, niż takie gówno z plastiku kupić.
-A wszystko pojebałeś! Oni mieli tam takie gówno z plastiku, i chciałem to kupić bo śmieszne.
Rozmowa "gliniarzy".
Fałszywi policjanci którzy pojawiają się epizodycznie w odcinku 18, serialu Blok Ekipa.Opis postaci Edytuj

Dwóch mężczyzn w średnim wieku. Jeden z nich (nieznany z imienia) który jest opalonym i dość ubitym łysolem, posługuje się fałszywą odznaką policyjną (którą kupił za trzydzieści złotych). Drugi (o imieniu Wiesio) to wysoki, blady wąsacz z rozczochranymi włosami. Ten znowu chciał kupić plastikowe gówno, które według niego było śmieszne. Postacie te wystraszyły na giełdzie w Słomczynie ziomeczków, którzy uciekając zostawili im cały towar (który zapewne mężczyźni dalej spieniężyli).

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.