m
Znacznik: rte-source
Znacznik: rte-source
Linia 1: Linia 1:
[[Plik:Joder przód.png|200px|thumb|Przód pojazdu]]'''Joder''' - zielony ciągnik z programu ''[[Wojtas szuka żony]]'', który był wykorzystywany przez [[Cieślak]]a do wykonywania zadań. Nie udało mu się dokończyć nim żadnej konkurencji, gdyż pojazd ten był bardzo wadliwy. Po odpaleniu silnik wybuchał i cala maszyna stawała w płomieniach. W traktorze nie działały również hamulce, co spowodowało, że w czasie jednej z konkurencji rozbił się o drzewo. Przez takie sytuacje Cieślak zajmował ostatnie miejsce we wszystkich konkurencjach związanych z maszynami rolniczymi.
+
[[Plik:Joder przód.png|200px|thumb|Przód pojazdu]]'''Joder''' zielony ciągnik z programu ''[[Wojtas szuka żony]]'', który był wykorzystywany przez [[Cieślak]]a do wykonywania zadań. Nie udało mu się dokończyć nim żadnej konkurencji, gdyż pojazd ten był bardzo wadliwy. Po odpaleniu silnik wybuchał i cala maszyna stawała w płomieniach. W traktorze nie działały również hamulce, co spowodowało, że w czasie jednej z konkurencji rozbił się o drzewo. Przez takie sytuacje Cieślak zajmował ostatnie miejsce we wszystkich konkurencjach związanych z maszynami rolniczymi.
   
 
== Ciekawostki ==
 
== Ciekawostki ==
* Joder jest parodią amerykańskiej marki John Deere. W logo, zamiast jelenia z oryginalnego pojazdu, znajduje się sarna z wielkim przyrodzeniem.
+
* Joder jest parodią amerykańskiej marki [https://pl.wikipedia.org/wiki/Deere_%26_Company John Deere]. W logo, zamiast jelenia z oryginalnego pojazdu, znajduje się sarna z wielkim przyrodzeniem.
   
 
==Galeria ==
 
==Galeria ==

Wersja z 10:15, 5 wrz 2017

Przód pojazdu

Joder – zielony ciągnik z programu Wojtas szuka żony, który był wykorzystywany przez Cieślaka do wykonywania zadań. Nie udało mu się dokończyć nim żadnej konkurencji, gdyż pojazd ten był bardzo wadliwy. Po odpaleniu silnik wybuchał i cala maszyna stawała w płomieniach. W traktorze nie działały również hamulce, co spowodowało, że w czasie jednej z konkurencji rozbił się o drzewo. Przez takie sytuacje Cieślak zajmował ostatnie miejsce we wszystkich konkurencjach związanych z maszynami rolniczymi.

Ciekawostki

  • Joder jest parodią amerykańskiej marki John Deere. W logo, zamiast jelenia z oryginalnego pojazdu, znajduje się sarna z wielkim przyrodzeniem.

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.