Odcinek 2 Wojtas szuka żony.png

Odcinek 2 – drugi odcinek spin-offu Blok Ekipy pod tytułem Wojtas szuka żony. Premiera na YouTube odbyła się 15 kwietnia 2015 roku. Czas trwania odcinka to 5 minut i 13 sekund,

Fabuła[edytuj | edytuj kod]

W wyścigu o rękę Marianny lub dwa kwintale saletry amonowej bierze udział już tylko czterech kandydatów. Pan Wiesio podkreślający, że jest w programie dla saletry, "a Marysia jak da to da, a jak nie to kopa w dupę i pa, pa". Rudy, który "puknąłby" Marysię, mimo iż jego matka zawsze mu mówiła "najpierw ślub, potem dzieci, a później ewentualne seks". Cieślak zamykający prawą ręką licznik w boxerze. W końcu Wojtas, który dziwi się, że na świnie mówi się tak samo jak na "świnie". Marianna, jak się okazuje, szuka tylko kogoś, kto wychowa jej jeszcze nienarodzone dziecko. Wiesław Paleta, który już wrócił do domu po odpadnięciu, mówi, że jego żona spiskuje wobec niemu, jednak on nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Pijany traktorzysta to pierwsza konkurencja. Zawodnik ma za zadanie wypić pół litra wódki i wrócić traktorem z pola na podwórko. Cieślak opróżnia butelkę i odpala Jodera, ale ten znowu się psuje. Pan Wiesio po wypiciu wódki dojeżdża Fartsrakiem do celu. Rudy po spożyciu połówki traci przytomność upadając na pedał gazu i dzięki temu dociera Fetorem na podwórko. Wojtas pije duszkiem zawartość butelki i dojeżdża Ursusem do celu, demolując przy tym traktory przeciwników, za co traci zwycięstwo. Jest remis.

Potem uczestnicy muszą podbierać jaja z kurnika. Pan Wiesio wynosi 0 i dwa własne, czyli łącznie 2. Cieślak jedno pęknięte, co daje 2 i pół. Wojtas 3, gdyż udało mu się wynieść jedno całe jajo. Udało się to także Rudemu, którego łączny wynik z pewnego powodu wyniósł 2.

Marysia chce wyeliminować Cieślaka, gdyż ta nie toleruje chamstwa. Prowadzący Witold Śruta informuje ją jednak, że w tym odcinku nie odpada nikt.

Odcinek[edytuj | edytuj kod]

WOJTAS_SZUKA_ŻONY_-_ODC._2-0

WOJTAS SZUKA ŻONY - ODC. 2-0

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.