FANDOM


Linia 7: Linia 7:
   
 
== Obiekt w serialu ==
 
== Obiekt w serialu ==
Siedziba ta pojawia się w odcinku 46, kiedy to Spejson, Walo i Wojtas jadą dorwać Kamila Durczoka który kilka chwil wcześniej porwał Szerszenia. Chłopakom udaje się dostać do obiektu (okłamali ochroniarzy że są homoseksualną parą a Walo to ich syn który ma wystąpić w "Małych Gigantach") a następnie znokautować na wizji prezentera.
+
Siedziba ta pojawia się w [[Odcinek 46|odcinku 46]] , kiedy to [[Spejson]] , [[Walo]] i [[Wojtas]] jadą dorwać [[Kamil Durczok|Kamila Durczoka]] który kilka chwil wcześniej porwał [[Szerszeń|Szerszenia]] . Chłopakom udaje się dostać do obiektu (okłamali ochroniarzy że są homoseksualną parą a Walo to ich syn który ma wystąpić w "Małych Gigantach") a następnie znokautować na wizji prezentera.
   
 
== Galeria ==
 
== Galeria ==

Wersja z 19:23, maj 11, 2016

Ursynów
250px
Rodzaj obiektu: siedziba telewizji
Lokalizacja: Warszawa

ul. Wiertnicza 166

Siedziba THNu - Budynek w którym mieści się stacja telewizyjna THN. Znajduje się prawdopodobnie w tym samym miejscu gdzie siedziba prawdziwej stacji TVN.

Obiekt w serialu

Siedziba ta pojawia się w odcinku 46 , kiedy to Spejson , Walo i Wojtas jadą dorwać Kamila Durczoka który kilka chwil wcześniej porwał Szerszenia . Chłopakom udaje się dostać do obiektu (okłamali ochroniarzy że są homoseksualną parą a Walo to ich syn który ma wystąpić w "Małych Gigantach") a następnie znokautować na wizji prezentera.

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.