FANDOM


Linia 4: Linia 4:
   
 
ul. Wiertnicza 166}}
 
ul. Wiertnicza 166}}
'''Siedziba THNu''' - Budynek w którym mieści się stacja telewizyjna [[THN]]. Znajduje się prawdopodobnie w tym samym miejscu gdzie siedziba prawdziwej stacji TVN.
+
'''Siedziba THNu''' - budynek, w którym mieści się stacja telewizyjna [[THN]].
   
 
== Obiekt w serialu ==
 
== Obiekt w serialu ==
Siedziba ta pojawia się w [[Odcinek 46|odcinku 46]] , kiedy to [[Spejson]] , [[Walo]] i [[Wojtas]] jadą dorwać [[Kamil Durczok|Kamila Durczoka]] który kilka chwil wcześniej porwał [[Szerszeń|Szerszenia]] . Chłopakom udaje się dostać do obiektu (okłamali ochroniarzy że są homoseksualną parą a Walo to ich syn który ma wystąpić w "Małych Gigantach") a następnie znokautować na wizji prezentera.
+
Siedziba ta pojawia się w [[Odcinek 46|odcinku 46]] , kiedy to [[Spejson]] , [[Walo]] i [[Wojtas]] jadą dorwać [[Kamil Durczok|Kamila Durczoka]], który kilka chwil wcześniej porwał [[Szerszeń|Szerszenia]] . Chłopakom udaje się dostać do obiektu (okłamali ochroniarzy że są homoseksualną parą, a Walo to ich syn który ma wystąpić w "Małych Gigantach") a następnie znokautować na wizji prezentera.
   
 
== Galeria ==
 
== Galeria ==

Wersja z 21:48, lut 9, 2017

Ursynów
250px
Rodzaj obiektu: siedziba telewizji
Lokalizacja: Warszawa

ul. Wiertnicza 166

Siedziba THNu - budynek, w którym mieści się stacja telewizyjna THN.

Obiekt w serialu

Siedziba ta pojawia się w odcinku 46 , kiedy to Spejson , Walo i Wojtas jadą dorwać Kamila Durczoka, który kilka chwil wcześniej porwał Szerszenia . Chłopakom udaje się dostać do obiektu (okłamali ochroniarzy że są homoseksualną parą, a Walo to ich syn który ma wystąpić w "Małych Gigantach") a następnie znokautować na wizji prezentera.

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.