FANDOM


(Dodano nową stronę „'''Siedziba THNu''' - Budynek w którym mieści się stacja telewizyjna THN. Znajduje się prawdopodobnie w tym samym miejscu gdzie siedziba prawdziwej stacji TVN. ...”)
 
 
(Nie pokazano 10 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
'''Siedziba THNu''' - Budynek w którym mieści się stacja telewizyjna [[THN]]. Znajduje się prawdopodobnie w tym samym miejscu gdzie siedziba prawdziwej stacji TVN.
+
[[Plik:TVN.png|thumb|300px|Figo przed siedzibą stacji (fragment odcinka 8).]]'''Siedziba THNu''' - budynek, w którym mieści się stacja telewizyjna [[THN]].
   
 
== Obiekt w serialu ==
 
== Obiekt w serialu ==
Siedziba ta pojawia się w odcinku 46, kiedy to Spejson, Walo i Wojtas jadą dorwać Kamila Durczoka który kilka chwil wcześniej porwał Szerszenia. Chłopakom udaje się dostać do obiektu (okłamali ochroniarzy że są homoseksualną parą a Walo to ich syn który ma wystąpić w "Małych Gigantach") a następnie znokautować na wizji prezentera.
+
Siedziba ta pojawia się w [[Odcinek 46|odcinku 46]] , kiedy to [[Spejson]] , [[Walo]] i [[Wojtas]] jadą dorwać [[Kamil Durczok|Kamila Durczoka]], który kilka chwil wcześniej porwał [[Szerszeń|Szerszenia]] . Chłopakom udaje się dostać do obiektu (okłamali ochroniarzy że są homoseksualną parą, a Walo to ich syn który ma wystąpić w "Małych Gigantach") a następnie znokautować na wizji prezentera. Obiekt znajduje się prawdopodobnie w tym samym miejscu gdzie siedziba prawdziwej stacji TVN.
   
 
== Galeria ==
 
== Galeria ==
  +
<gallery>
  +
Portiernia.png|Portiernia obiektu
  +
Studio.png|Studio "Fucktów"
  +
</gallery>
  +
[[Kategoria:Obiekty]]

Aktualna wersja na dzień 11:08, sie 4, 2017

TVN

Figo przed siedzibą stacji (fragment odcinka 8).

Siedziba THNu - budynek, w którym mieści się stacja telewizyjna THN.

Obiekt w serialu Edytuj

Siedziba ta pojawia się w odcinku 46 , kiedy to Spejson , Walo i Wojtas jadą dorwać Kamila Durczoka, który kilka chwil wcześniej porwał Szerszenia . Chłopakom udaje się dostać do obiektu (okłamali ochroniarzy że są homoseksualną parą, a Walo to ich syn który ma wystąpić w "Małych Gigantach") a następnie znokautować na wizji prezentera. Obiekt znajduje się prawdopodobnie w tym samym miejscu gdzie siedziba prawdziwej stacji TVN.

Galeria Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.