Blok Ekipa Wiki
Witaj w społeczności Blok Ekipa Wiki!
Zbudujmy tę społeczność razem.
Od społeczności

Ze względu na zwiększoną ostatnimi czasy aktywność wandali na tej wiki, proszę o zgłaszanie wszelkich przejawów niszczenia stron administracji. Z góry informuję że każda próba niszczenia artykułów, dodawanie bezsensownych stron itp. będzie karane dożywotnią blokadą na edycję tejże wiki. Informuję też że nieudolne tworzenie stron, tj. brak składni, błędna ortografia itp. nie jest zaliczana do wandalizmu, ale takie strony będą zwyczajnie edytowane.

Witam. Ostatnio pojawiło się sporo nowych użytkowników. Super że dołączyliście ale widzę że wiele nowych artykułów jest bardzo źle zredagowana. Jeśli macie jakieś problemy to polecam przejrzeć stare artykuły. Przypominam też że jest to "Wiki". Mimo że opisujemy świat "Blok Ekipy", nie korzystajmy z rynsztokowego języka (jeśli nie jest to konieczne). Utrzymajmy tu jakiś poziom.

Przypominam też że każdy nowo dodany obraz powinien być oznaczony "zastrzeżonymi prawami autorskimi". Opcje można wybrać przy wrzucaniu pliku, to niewiele kosztuje a oszczędza potencjalnych problemów.

Poznaj adminów
Zadaj nam pytanie. Z chęcią dowiemy się, co sprowadziło cię na Blok Ekipa Wiki.
Asystent wiki
Ta wiki nie posiada przypisanego asystenta.
Poznaj moderatorów
Najaktywniejsi współtwórcy tygodnia
Brak edycji w tym tygodniu! Bądź pierwszy!
Wszyscy członkowie
Pokaż wszystkich