FANDOM


Stulej

Stulej z charakterystyczną żuchwą.

Gówno kurwa, cztery, pięć, sześć!

Odzywka Stuleja do Cieślaka


Stulej – postać epizodyczna i przyjaciel Cieślaka.

Opis postaciEdytuj

Walo sądził, że ukrywa się on na wsi, bo jest poszukiwany przez policję. Spejson natomiast uważał, że siedzi on w domu, bo wstydzi się pokazać na rejonie. Według Adriana, Stulej żuł cały czas gumę, gdy był na cyklu sterydowym, przez co jego policzki zrobiły się tak ogromne, że wygląda jakby miał na głowie tyłek.

W odcinku 77, mężczyzna do spółki z Cieślakiem posiadał w piwnicy nr. 57 plantację marihuany, z tego powodu razem ze wspólnikiem przebierali się za straszydła, aby odpędzić wszystkich od swojego sekretu. W kolejnym epizodzie uprawiane pod ziemią narkotyki kupił od niego Wojtas.

W tym odcinku odcinku 108 Stulej pojawił się w Speluno, gdzie domagał się od Cieślaka połowy udziałów w zyskach ze sprzedaży zielska. Ostatecznie zgodził się na obalenie razem z kumplem flaszki wódki. Następnie wziął udział w przelocie śmigłowcem (co najpewniej jednak było tylko pijacką fantazją Misiewicza).

CiekawostkiEdytuj

  • W odcinku 108, po tym jak Cieślak powiedział "raz, dwa, trzy", ten odpowiedział "cztery, pięć, sześć". Nie wiadomo jednak, czy jest to jego stałe powiedzonko, czy powiedział tak po złości. W odcinku 131 Wojtas też powiedział do Cieślaka "cztery, pięć, sześć". Można wywnioskować, że on i Stulej odzywali się do niego w złośliwy sposób.
  • W nowej produkcji Bartosza Walaszka Egzorcysta Stulej zostaje zabity przez złotówiarza, nie wiadomo jednak, czy przedstawione tam wydarzenia są kanoniczne względem tamtej kreskówki. W każdym razie w Blok Ekipie miejsce kompana Cieślaka zajął w nowych odcinkach Kołacina.
    Bandicam 2020-03-18 18-55-01-260

    Śmierć Stuleja

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.