FANDOM

15Adam

alias Adam

Moderator treści Moderator dyskusji
 • Mieszkam w Białystok
 • Urodziny 29 kwiecień
 • Moje zajęcie Różnie
 • Jestem Mężyczna
Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Cześć, w związku z tym, iż jesteś aktywnym użytkownikiem i zaglądasz tu dosyć często, nadałem ci uprawnienia moderatora. Jest to w zasadzie ranga bardziej symboliczna, gdyż Blok Ekipa Wiki nie jest jakoś szczególnie obszerna, ani narażona na częste wandalizmy, aczkolwiek daje ci ona znacznie większe możliwości edycyjne, niż ma przeciętny zarejestrowany użytkownik. Możesz od tej pory np. usuwać, przenosić, zastepować i zabezpieczać artykuły i pliki oraz usuwać obraźliwe komentarze w dyskusjach. Zapewne rzadko dane ci będzie przetestować nowe możliwości, bo i nie ma tu częstej sposobności ku temu, na szczęście jest tutaj bardzo spokojnie, ale zawsze się przydadzą :D

  PS. Zauważyłem, żejakiś czas temu dodawałeś ręcznie kategorie do sporej ilości odcinków, za dużo roboty, szablon navbox dodaje odpowiednią kategorię automatycznie.

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Cześć, są już odcinki nowego sezonu na stronie Comedy Central.  Wyszło ich 8 i nie ma ich jeszcze na YouTube,  nie wiadomo czy w ogóle tam trafią. Dodałem je do navboxa, ale nie będę ich jeszcze spoilerował. Chyba warto poczekać chociaż do Nowego Roku, ale jeśli do tego czasu nie będą na YT to wtedy można śmiało opisywać

    Wczytuję edytor...
  • Dzięki za info,a zwłaszcza dla fanów "Blok Ekipy".To już 5 tygodni od ostatniego odcinka po obchodzeniu 100.rocznicy Święta Niepodległości.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • TUTAJ możesz przejrzeć wszystkie raporty na temat działania tej wiki, plików, artykułów. Wszystkie wyglądają wręcz wyśmienicie, prawie puściutkie, z jednym tylko wyjątkiem, a mianowicie w dużej części obrazy są nieskategoryzowane oraz to że nie mają licencji. Aby temu zaradzić, wystarczy jedynie w czasie przesyłania nowego obrazu na wiki wybrać licencję w pasku, a konkretnie opcję Zastrzeżone prawa autorskie, wszak te w przypadku screenów należą do SPInki i Git Produkcji. Zajmuje to dosłownie sekundę przy wrzucaniu pliku na serwer, a załatwia jednocześnie oba problemy :)

  Muszę pochwalić nazewnictwo plików jakie jest do tej pory stosowane, np. Wiesław_Paleta_2.png zamiast wiespal-2.PNG. Znacznie wygodniej potem znaleźć ten plik w wyszukiwarce, jeśli chciałoby się go gdzieś znowu użyć w innym artykule :)

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Vuh

  Cześć, witaj na Blok Ekipa Wiki! Jestem członkiem Zespołu Wsparcia Społeczności portalu Fandom. Dziękujemy za edycję w Justin!

  Wygląda na to, że żaden z administratorów tej społeczności nie jest w tym momencie aktywny. Jeżeli potrzebujesz pomocy, zajrzyj na strony pomocy lub odwiedź Centrum Społeczności, gdzie znajdziesz pomocne fora.

  Nie zapomnij odwiedzić Uniwersytet Fandomu, gdzie znajdziesz krótkie filmy instruktażowe.

  Miłego pobytu na Blok Ekipa Wiki!

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.