FANDOM

Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Cześć Eddy XD, dzięki za edycję w artykule Odcinek 154, mam jednak jako administrator pewne uwagi, które opiszę po krótce poniżej:

  • Staraj się używać bardziej zróżnicowanych i mniej powtarzających się określeń, pozwoliłem sobie podkreślić wszystkie użycia słów Rudy i Buda, zobacz sam zresztą, trochę się tego namnożyło. :-P Staraj się korzystać co jakiś czas z jakichś zamienników albo słów bliskoznacznych, np. Rudy: Bastian, konfident, donosiciel, kapuś itp. albo Buda: policjant, Budkiewicz, wróg itp.
  • Obok siebie używasz jednocześnie czasowników w czasie przeszłym (chciał, proponował, wyszli) i w czasie teraźniejszym (siedzą, donosi, rozmawiają). Stosuj przez cały artykuł konsekwentnie jeden czas, najlepiej sugeruj się innym podobnym artykułem.
  • Zabrakło w artykule niebieskich odnośników do innych stron, pamiętaj o nich!

  W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, pisz do mnie, jako administrator pomogę ;-)

    Wczytuję edytor...
  • Przepraszam. Przynajmniej się starałem. Ale mogę poprawić jeśli chcesz.

     Wczytuję edytor...
  • Luzik, jak to mawiał koń Rafał, jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz! Jedyne osoby wobec których wyciągane są negatywne konsekwencje to oczywiste trolle i wandale. Administracja akceptuje tutaj wszelkie pomyłki, próby, potknięcia i starania, w końcu to właśnie praktyka czyni mistrza :D

   EDIT: Dopiero zauważyłem, że poprawiłeś, no i od razu to lepiej wygląda!

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • TUTAJ możesz przejrzeć wszystkie raporty na temat działania tej wiki, plików, artykułów. Wszystkie wyglądają wręcz wyśmienicie, prawie puściutkie, z jednym tylko wyjątkiem, a mianowicie w dużej części obrazy są nieskategoryzowane oraz to że nie mają licencji. Aby temu zaradzić, wystarczy jedynie w czasie przesyłania nowego obrazu na wiki wybrać licencję w pasku, a konkretnie opcję Zastrzeżone prawa autorskie, wszak te w przypadku screenów należą do SPInki i Git Produkcji. Zajmuje to dosłownie sekundę przy wrzucaniu pliku na serwer, a załatwia jednocześnie oba problemy :)

  Muszę pochwalić nazewnictwo plików jakie jest do tej pory stosowane, np. Wiesław_Paleta_2.png zamiast wiespal-2.PNG. Znacznie wygodniej potem znaleźć ten plik w wyszukiwarce, jeśli chciałoby się go gdzieś znowu użyć w innym artykule :)

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Witaj na Blok Ekipa Wiki. Dzięki za dokonanie pierwszej edycji.

  Zostaw wiadomość, gdyby potrzebna była Ci jakakolwiek pomoc.

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.