FANDOM


 • Witaj Pionas666! Jako, że jesteś zdecydowanie najbardziej aktywnym edytorem na Blok Ekipa Wiki, pragnę ci zadać pytanie: czy chcesz otrzymać uprawnienia administratora? :D Ja niestety nie jestem tak aktywny i regularny w działaniach na tej stronie, a szkoda, żeby ta dość dobrze rozbudowana skarbnica wiedzy o Blok Ekipie była zaprzepaszczona przez ataki wandali i ciągły brak osoby, która by mogła pilnować tu porządku. Postaram się co jakiś czas zaglądać i coś edytować, coś zmienić w sprawach technicznych etc. Czekam na odpowiedź :) Jeżeli się zgodzisz i będziesz równie aktywny co teraz, to może z czasem zwiększyłbym twoje uprawnienia jeszcze bardziej? :)

    Wczytuję edytor...
  • Myślę że to niezła propozycja. Stosunkowo często tu bywam, nigdy nie byłem jednak na "takim" stanowisku. Myślę że sobie poradzę ogarnąć ten folwark... znaczy blokowisko ;-)

     Wczytuję edytor...
  • Cholera zapomniałem się zalogować XD

   Myślę że to niezła propozycja. Stosunkowo często tu bywam, nigdy nie byłem jednak na "takim" stanowisku. Myślę że sobie poradzę ogarnąć ten folwark... znaczy blokowisko ;-)

     Wczytuję edytor...
  • W takim razie witam w gronie administratorów! (w sumie tylko ty i ja XD) Niech ci to blokowisko lekkim będzie! :-)

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.