FANDOM


 • Zakładam osobny temat do pogaduch, sprawozdań itd. :)

  • Potrzeba rozbudowy głównych artykułów, głównie odcinków i bohaterów oraz o Szerszeniu. Rozpisałem ostatnio w wolnym czasie trochę, przebudowałem, rozwinąłem, przeciągnąłem większość ciekawostek do treści i chyba jakoś to wygląda. Tu masz Specjalna:Najdłuższe strony, z Cjalisa i Palety wyciągnąłem co się da, teraz ogarniam Szerszenia i Wiesia, które zresztą już teraz są dłuższe od artykułów o ziomeczkach. Wszystko do zrobienia na spokojnie.
  • Sprawa kategorii. Zmieniłem niewiele mówiącą nazwę kategorii Inne na Kategoria:Kultura, sam nie wiedziałem jak to nazwać ale jakby nie patrzeć strony w kategorii się z kulturą w jakiś tam sposób wiążą. Na dniach zmienię nazwę kategorii Obiekty Geograficzne na Geografia, nazwa krótsza i bardziej się odróżni od Obiektów. Wyjąłem kategorię Piosenki z Rzeczy, bo jakby nie patrzeć piosenki są niezbyt powiązane z fabułą i żyją raczej własnym życiem. Zastanawiam się czy porobić dla nich podkategorie "Piosenki Braci Figo Fagot" i "Piosenki Cjalisa", to chyba dobry pomysł? :D
    Wczytuję edytor...
  • Mat.
   Mat. usunął tę odpowiedź, ponieważ:
   Bo tak
   09:36, sie 20, 2017
   Odpowiedź została usunięta
  • Myślę że tak. Tworząc tą kategorię z Obiektami... jakoś nie wpadłem na pomysł z krótszą nazwą. Ostatnio ktoś dodał odcinek 117, ale go natychmiast usunąłem. Myślę że z dodawaniem epizodów trzeba mimo wszystko czekać do ich premiery na YouTube. Poza tym, nie wiem czy słusznie, ostatnio ogladam po kolei starsze odcinki i szukam kolejnych materiałów do stworzenia nowych artykułów.  

     Wczytuję edytor...
  • Ja to samo, też oglądam sobie starsze i uzupełniam ile mogę. A z tymi odcinka mi to racja, nie ma co pochopnie nowych artykułów robić, lepiej poczekać.

     Wczytuję edytor...
  • Co do piosenek to można stworzyć im osobną kategorię, tak aby można było przejść od razu na nią ze strony głównej.

     Wczytuję edytor...
  • Myślę, że kategoria jest umieszczona w katalogu poprawnie, ciężko ją gdziekolwiek przypasować, ale chyba tam gdzie jest teraz pasuje najbardziej. Pozostaje tylko umieścić odnośnik na stronie startowej, jakoś to rozplanuję i na dniach będzie.

   PS. 1: Niespójność w nazewnictwie artykułów, konkretnie tym co w nawiasie. Są aż trzy wersje:
   • Ktośtam (odcinek 1)
   • Ktośtam (odc. 1)
   • Ktośtam (odc.1)

   Trzeba ujednolicić. Która wersja twoim zdaniem najlepsza? Wybór między 1 a 2, bo 3 odpada w ogóle ze względu na niepoprawność ortograficzną.

   PS. 2: Na Wikipedii i innych encyklopediach internetowych:

   Ktośtam – postać epizodyczna, która... itd. DOBRZE
   Ktośtam - postać epizodyczna, która... itd. ŹLE

     Wczytuję edytor...
  • W sumie skórka MonoBook była już niemal na początku działania Blok Ekipa Wiki, ale teraz zrobiłem ją tak, że da się z niej przyjemnie korzystać. Naprawione bugi, wygląd dopasowany do skórki Wikia i klimatu Blok Ekipy, no i trochę Wikipedią zajeżdżający, ale to chyba dobrze. TU MASZ PODGLĄD.

     Wczytuję edytor...
  • Sorki że wywołałem taką wojnę edycyjną w artykule Szerszeń, ale zauważyłem, że te fotki rozmieściłeś w edytorze wizualnym, co w takich przypadkach trochę chrzani kod i na różnych rozdzielczościach ekranu to wygląda inaczej, raz lepiej raz gorzej. Na razie zmieniłem na takie coś w tekście źródłowym, ale to też rozwiązeni tymczasowe, za nim się artykułu nie rozwinie jak trzeba :-)

     Wczytuję edytor...
  • Okey, po prostu uznałem że lepiej będzie to wygladać w tekście, niż wszystko upchnięte w galerii na dole. Będę miał na uwadze... twoją uwage ;-)

     Wczytuję edytor...
  • Pionas666, raczej nie ma sensu zabezpieczać po kolei stron przed edycjami, bo to na niewiele się zda i odstraszy tylko potencjalnych przyszłych redagujących. Efektywniej będzie chyba po prostu dojeżdżać tych "edytorów", bo perfidnych trolli to tu na dobrą sprawę nie ma... przynajmniej tak mi się wydaje :-P

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.