M3 "Zielony Diabeł"

Zielony Diabeł lub po prostu M3 – zielone auto BMW E92 M3 (w trakcie narkotycznej wizji złote Lamborghini Aventador), które przez krótki czas należało do Wojtasa.

Opis pojazdu[edytuj | edytuj kod]

Zielony Diabeł jest to stuningowane BMW M3 E92. Samochód jest koloru jaskrawej zieleni. Ponadto, posiada białe naklejki w kształcie czaszki z dwoma skrzyżowanymi kośćmi na masce oraz przednich drzwiach auta. Posiada również masywny spojler w takim samym kolorze, co karoseria, a także dwie poczwórne rury wydechowe.

Chłopak nabył pojazd w odcinku 166 za pieniądze skradzione Cieślakowi i Kołacinie, zdaniem Spejsona mógł być wart około 100 tysięcy. Auto nie miało sobie równych na ulicach Grochowa. Ziomeczki zauważyli zmianę w zachowaniu Puczyka od czasu posiadania nowego samochodu. Postanowili wyciągnąć od niego informację, skąd wziął kwotę na kupno. Wtedy pojawili się okradzeni przez Wojtasa dresiarze, którzy postanowili siłą odzyskać swój łup. Ziomeczkom udało się ich przechytrzyć i uciec. Niestety na skutek narkotycznej wizji Puczyk w odcinku 168 podpalił swoją brykę, która spłonęła doszczętnie. Kiedy faza zeszła, chłopak zdał sobie sprawę z tego co zrobił i zemdlał z rozpaczy.

Ciekawostki[edytuj | edytuj kod]

  • Nazwa "Zielony Diabeł" pojawiła się dopiero po spaleniu maszyny, tak nazwał ją we wspomnieniu Walo w odcinku 169. Wcześniej była nazywana po prostu "furą" lub "M3".

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.